Dariusz Kołtun i Monika Skibińska-Kołtun

Firma Quaro z siedzibą w Jabłonnie występowała w naszym imieniu o wydanie pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego na działce położonej w Rembelszczyźnie gm. Nieporęt, powiat legionowski.

W zakres usług wchodziło przygotowanie i złożenie we właściwych urzędach i instytucjach wszelkich uzgodnień, postanowień i dokumentów potrzebnych do rozpoczęcia inwestycji budowlanej takich jak wnioski o wydanie przyłączeń do sieci mediów, uzyskanie mapy zasadniczej, wypisu i wyrysu z MPZP, projektu zagospodarowania terenu, wykonanie badań geotechnicznych, wniosku o wyłączenie gruntów z produkcji rolnej, uzyskanie informacji dotyczące melioracji i występowania na terenie zagrożeń powodziowych.

Proces uzyskania pozwolenia był doskonale skoordynowany, co sprawiło, że sprawnie i szybko otrzymaliśmy potrzebny dokument.

Firma Quaro współpracuje ze wszystkimi potrzebnymi fachowcami, których opinie i dokumenty są wymagane do uzyskania zgody.

Jednocześnie musimy tu wspomnieć, że jako nowicjusze w dziedzinie budownictwa jednorodzinnego uzyskaliśmy mnóstwo podpowiedzi, wiedzy i pomocy w tej tematyce.

 

Serdecznie polecamy firmę

Dariusz Kołtun i Monika Skibińska-Kołtun